היכן להשיג

לפרטים נא לפנות לאולם התצוגה:  תובל 15 רמת-גן 
טלפון:      03-6432121

אי-מייל:   info@neobike.co.il
פייסבוק:  www.facebook.com/neo.ebike

מזל טוב עשיתי כבר 28,000 ק״מ. אני לא זוכר מתי רכשתי - חושב מעל לשנתיים . אחרי שעשיתי 20,000 ק״מ החלפתי סוללה . כשקונים מוצר יש צפייה שהמוצר והשרות יהיו טובים. האופניים ממש מצויינות ללא בעיות - השרות מצוין, תמיד יש חלפים אם רוצים להחליף צמיג מקורי ובכל בעיה ממש אשריך. האופניים הקודמות שקניתי ב XXX עבדו טוב כחצי שנה ואח״כ נוצרו לי כל מני בעיות. לפני שרכשתי נסעתי בכמה אופניים חשמליות אולם ברגע שנסעתי על האופניים של NEO בפעם הראשונה ורק 50 מטר לנסיעת מבחן היה לי ברור שאלה האופניים שארצה לרכוש ואני לא מתחרט - המחיר גבוה אבל שווה כל גרוש. גם באירופה הם נמכרות פחות או יותר אותו מחיר. אני חושב שאנשים עושים טעות שקונים מוצרים זולים שלא מחזיקים מעמד הרבה זמן.

אני תמיד ממליץ לכל מי שאני פוגש.

המשך שבוע נפלא ותודה על הכל

שאול

 

מחלק את ההמלצה שלי לשני חלקים: בתחום המוצר ובתחום השירות. בשני התחומים החוויה היא מעל ומעבר. 
בתחום המוצר - זהו מוצר מדהים, איכות בליגה אחרת. אמינות, חווית נסיעה, בלאי ושחיקה - הכל ברמה אחרת לגמרי. ואני משווה לאופניים הקודמים שהיו לי. 
בתחום השירות - רמי נותן שירות מדהים כולל זמינות ומקצועיות, יכולת לטפל בבעיות, לתת פתרונות. לא היתה סוגיה אחת שלא קיבלתי עבורה פתרון. תמיד הוא מסביר, סובלני. אני יודע שיש לי עם מי לדבר.
לגבי המחיר? מי שרוצה משהו בטיחותי, חוקי ואיכותי שישרת אותו לאורך זמן יודע שזה עולה כסף ומוכן לשלם אותו. והאמת? לאורך זמן זו השקעה שמחזירה את עצמה ואפילו יותר.

יוסי טאבו, מנהל תחום ביטוח

 

אתה לא יכול לקנות בזול ולצפות למוצר איכותי. כל האופניים בסביבות 5000-6000 ש"ח לא שווים כלום!
האופניים החשמליים של NEO הם האופניים החשמליים הכי איכותיים ובטיחותיים שראיתי.
לדעתי רמת הבטיחות, האמינות והנוחות היא פונקציה של מחיר.
רק באופניים האלה יש בלמים הידראוליים ויכולת הבלימה היא מדהימה.
אני רוכב אתם כל יום מרמת גן לתל אביב ובחזרה ואשתי לא זזה בלעדיהם, שלא לדבר על השירות שהוא בליגה אחרת מכל מה שאני מכיר כאן.
אחת הרכישות היותר מוצלחות שלי!

ד"ר דניאל פלדמן, כירורג פלסטי

 

יש לי שנתיים את האופניים החשמליים האלה. לא היתה לי אפילו תקלה אחת. בת"א אני מתנהל רק אתם. לא מזיז את האוטו. לכל הסידורים, לעבודה. 
למה בחרתי את האופניים החשמליים של NEO למרות שאפשר להשיג אופניים אחרים בחצי מחיר? אני מבין קצת באופניים. הסתכלתי על האופניים האחרים שהיו בחנות. בדקתי את צורת הבניה, העיצוב וישר הבנתי שהאופניים האלה הם באיכות אחרת. 
לא מצטער לרגע על הבחירה הזאת. יש לי רק דברים טובים להגיד

ד"ר אביב, רופא שיניים


 

 

 


 

03-6432121

NEO - אופניים חשמליים לאנשים שמבינים איכות, עיצוב, שירות
לנסיעת מבחן התקשרו 03-6432121